Spotkanie Opłatkowe w Czernej (fotoreportaż)

Czernianie lubią się spotykać i lubią się bawić. Tak było podczas Spotkania Opłatkowego 6 stycznia w Remizie OSP w Czernej. Jasełka zaprezentowane przez uczniów Szkoły Podstawowej, kolejny spektakl przygotowany przez Radę Rodziców szkoły i koncert kolęd w wykonaniu Pań z Koła Gospodyń Wiejskich zrobiły duże wrażenie na wszystkich obecnych. Jak zwykle w Czernej można było też posłuchać koncertu niezawodnej Orkiestry Dętej.

Na spotkanie przybyło wielu znakomitych gości: minister Andrzej Adamczyk, radny Sejmiku Małopolskiego Łukasz Smółka, przeor Leszek Stańczewski, starosta Wojciech Pałka, burmistrz Wacław Gregorczyk, przewodniczący i wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Adam Godyń i Michalina Nowakowska-Malczyk i wielu innych.

To było już kolejne spotkanie opłatkowe, mające na celu kultywowanie tradycji oraz zbliżenie międzypokoleniowe mieszkańców oraz przyjaciół Czernej. W organizację imprezy włączyły się wszystkie lokalne organizacje i mieszkańcy w każdym wieku. Było to niesamowite przeżycie dla wszystkich, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym spotkaniu.