BABINIEC czyli impreza wyłącznie dla Pań

Już po raz drugi Panie z naszej gminy spotkają się w ramach RÓŻOWEGO PAŹDZIERNIKA. Październik to Miesiąc Świadomości Raka Piersi – akcja, której celem jest informowanie o wykrywaniu i leczeniu tej choroby.

W Polsce każdego roku rozpoznaje się ponad 13 tys. nowych zachorowań na raka piersi. W zdecydowanej większości przypadków wczesne wykrycie raka piersi umożliwia całkowite wyleczenie. Największą przeszkodą w walce z tą chorobą, jest jej późna wykrywalność. Niestety, Polki często zapominają o samobadaniu piersi. I dlatego właśnie mając na myśli poszerzenie świadomości badań przygotowaliśmy imprezę tylko dla Pań- BABINIEC, która odbędzie się 26 października w Kopalni Talentów.

W programie m.in. spotkanie z ginekologiem, konsultacje brafittingowe, pokaz prawidłowego samobadania piersi, spotkanie z dietetykiem, konsultacje kosmetyczne. A także warsztaty tworzenia biżuterii- każda Pani otrzyma w prezencie własnoręcznie wykonaną bransoletkę, kolczyki lub wisiorek.

Nasze spotkanie umili występ Teatru Rozrywki.

Październik to przede wszystkim okazja by na nowo poruszyć temat badań kontrolnych oraz wczesnej profilaktyki nowotworowej rozbudzając świadomość kobiet.
Warto przyjść, posłuchać, porozmawiać. Warto być świadomym.

Zachęcamy do obserwowania naszego wydarzenia na facebook`u

 

Kopalnia Talentów, ul. Floriana 3 (budynek OSP)

26 października 2019

17:00- 20:00