Jubileusz RSZZ (fotoreportaż)

Ponad 300 osób bawiło się na jubileuszowej gali z okazji 100 lat istnienia Rejonowej Spółdzielni Zaopatrzenia i Zbytu. Oczywiście w tym czasie krzeszowicka spółdzielnia miała różne nazwy, ale zawsze miała formę spółdzielczą. Podczas gali z udziałem wszystkich pracowników, władz RSZZ i wielu znakomitych gości rozlosowano nagrody w konkursie, który trwał od 15 maja do 30 listopada. Aby móc wziąć udział w losowaniu trzeba było zrobić, w tym okresie, zakupy za minimum 50 zł, oczywiście w sklepach RSZZ.

 

Nagrodą główną w konkursie, w którym wzięło udział 159 tysięcy kuponów, był samochód Opel Astra. Właścicielką szczęśliwego kuponu jest Dorota Ornacka. Poza samochodem rozlosowano też 21 innych nagród. Komputer trafi do Agnieszki Ćwikły, wieża CD do Katarzyny Kłeczek, odkurzacz do Lucyny Kuci, tablet do Stanisławy Drżał, telefon do Andrzeja Batko, bony o wartości 500 zł do: Marcina Nowaka, Marty Wójcik, Lucyny Kołacz, Izabeli Nowak, Anny Kociełek, Sylwii Skalniak, Janiny Janos, Krystyny Kluski, Grażyny Martyny i Katarzyny Jastrzębskiej. Sokowirówkę wylosowała Justyna Chochół, ekspres do kawy Iwona Ćwikła, parowar Karolina Rułka, żelazko Katarzyna Mularz, multicooker Marta Wójcik. Osoby wylosowane mogą się zgłaszać do RSZZ z paragonami zakupów.

Po losowaniu, które wzbudziło wiele emocji, było ich jeszcze więcej, bo na scenie pojawili się Maja i Andrzej Sikorowscy z zespołem. Uczestnicy imprezy znakomicie bawili się przy dźwiękach najbardziej znanych hitów napisanych przez Andrzeja Sikorowskiego. A później zabawa trwała jeszcze przez wiele godzin.