Lato w Krzeszowicach już za nami

Lato w Krzeszowicach już za nami, teraz nadszedł czas na sołectwa.

Tegoroczne wydarzenia przyciągnęły na krzeszowicki rynek publiczność z całej Gminy i nie tylko. Przez pięć weekendów z rzędu mieliśmy okazję posłuchać dobrej muzyki w wykonaniu zespołów i wokalistów na Scenie Talentów oraz spróbować specjałów z food trucków, a także potraw z krzeszowickiego pomidora w roli głównej. W ramach Sceny Talentów usłyszeliśmy ponad dwudziestu młodych wykonawców prezentujących różne gatunki muzyczne. Dzięki temu przedsięwzięciu na scenie mieli okazję zagrać młodzi artyści z gminy Krzeszowice i innych miejscowości. Poziom artystyczny tych różnorodnych stylistycznie koncertów był bardzo wysoki. Okazuje się, że utalentowanych młodych ludzi u nas n ie brakuje.

W sobotnie i niedzielne wieczory młodzież i dorośli wspólnie świetnie się bawili na dyskotekach, prowadzonych przez DJ-a na płycie rynku. Nie zabrakło również atrakcji i animacji dla rodzin z dziećmi podczas Niedzieli dla Rodziny na krzeszowickim zieleńcu.

Burmistrz Gminy Krzeszowice Wacław Gregorczyk wraz z pracownikami oraz Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach Anna Miga wraz z pracownikami składają serdeczne podziękowania wszystkim wykonawcom Sceny Talentów oraz wszystkim mieszkańcom, którzy tak licznie uczestniczyli w cotygodniowych spotkaniach na krzeszowickim rynku.

W sierpniu zapraszamy na wydarzenia w sołectwach Gminy Krzeszowice:
05.08.2017 r – Piknik we Frywałdzie
12.08.2017 r – Ogrody Filipowic
13.08.2017 r. – Turniej Sołectw i Osiedli w Nawojowej Górze
19.08.2017 r. – Turniej Sołectw i Osiedli w Woli Filipowskiej
26.08.2017 r. – Dożynki Gminne w Siedlcu
02.09.2017 r. – Finał Turnieju Sołectw i Osiedli w Krzeszowicach
02 – 03. 09.2017 r. – Zakończenie Lata w Krzeszowicach