Opel Astra dla Doroty Ornackiej (fotoreportaż)

Podczas gali z okazji Jubileuszu 100 lecia istnienia Rejonowej Spółdzielni Zaopatrzenia i Zbytu rozlosowano nagrody w konkursie, który trwał od 15 maja do 30 listopada. Aby móc wziąć udział w losowaniu trzeba było zrobić, w tym okresie, zakupy za minimum 50 zł, oczywiście w sklepach RSZZ.

Nagrodą główną w konkursie, w którym wzięło udział 159 tysięcy kuponów, był samochód Opel Astra. Właścicielką szczęśliwego kuponu okazała się Dorota Ornacka z Tenczynka, która w środę 20 grudnia odebrała kluczyki od czerwonego Opla Astra. Na uroczystości towarzyszyli jej mąż i syn. Do Tenczynka auto pojechało jeszcze na lawecie. Po zarejestrowaniu samochodu będzie nim osobiście jeździć pani Dorota. W sumie wrzuciłam do urn 10 kuponów, czyli nie tak wiele. Oczywiście bardzo się cieszę, bo to świetna nagroda. Już w dniu losowania dzwonili do mnie znajomi obecni na gali, ale czekałam na oficjalne potwierdzenie ze strony organizatorów. Dzisiaj mam już kluczyki, więc nie ma wątpliwości, jest tylko radość-mówi Dorota Ornacka.

Rozdano też 21 innych nagród wylosowanych podczas gali. Komputer trafi do Agnieszki Ćwikły, wieża CD do Katarzyny Kłeczek, odkurzacz do Lucyny Kuci, tablet do Stanisławy Drżał, telefon do Andrzeja Batko, bony o wartości 500 zł do: Marcina Nowaka, Marty Wójcik, Lucyny Kołacz, Izabeli Nowak, Anny Kociełek, Sylwii Skalniak, Janiny Janos, Krystyny Kluski, Grażyny Martyny i Katarzyny Jastrzębskiej. Sokowirówkę wylosowała Justyna Chochół, ekspres do kawy Iwona Ćwikła, parowar Karolina Rułka, żelazko Katarzyna Mularz, multicooker Marta Wójcik.