Akademia Mamy

W dniach 28 i 29 czerwca 2022 w Sali  Herbowej  Urzędu Gminy Krzeszowice odbyły się warsztaty prowadzone przez Fundację Sama Mama w ramach projektu “ Akademia Mamy- warsztaty mentoringowe dla mieszkanek gminy Krzeszowice”.  Projekt ten  realizowany jest przy wsparciu finansowym Gminy Krzeszowice.

W dwudniowych warsztatach wzięło udział 12 Mam, mieszkanek gminy Krzeszowice. Każde spotkanie trwało 3 godziny (od 10:00 do 13:00 ). W czasie warsztatów zapewniliśmy opiekę animatorki, która zajęła się dziećmi.

Warsztaty były doskonałą okazją  do wymiany wzajemnych doświadczeń uczestniczek.  Duża dawka wiedzy i  praktyczne ćwiczenia sprawiły, że Mamy podniosły swoje kompetencje i poziom wiedzy, które będą mogły wykorzystać na co dzień.

Moduły tematyczne warsztatów :
– wpływ stresu na nasze życie,
– obniżone poczucie własnej wartości,
– asertywność i wyznaczanie granic,
– odzyskać radość z macierzyństwa,
– zdrowe nawyki i codzienne rytuały,
– zachowanie równowagi Home Life Balance.

“Wiemy, jak ważny jest rozwój kobiet, dlatego oferowane przez Fundację Sama Mama szkolenia, warsztaty i mentoringi wzbogacamy o nowe warianty, tak jak miało to miejsce w Krzeszowicach. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Mam, które są zainteresowane podnoszeniem poziomu wiedzy w kluczowych obszarach dotyczących macierzyństwa, zdrowych nawyków w życiu. Mamy potrzebują się spotykać, rozmawiać, wymieniać doświadczenia  i jednocześnie rozwijać swoje kompetencje.”

Osoba Prowadząca:
Dominika Hapek– Autorka programu mentoringowego dla kobiet “Mentalność Kobiet Sukcesu” oraz “Home Life Balance”, pomysłodawca projektu Sama Mama, Prezes Fundacji Sama Mama. Absolwentka studiów doktoranckich na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.