Bieganie po wulkanie – OSP Miękinia i przyjaciele dla Kacperka

22 kwietnia 2018r. w Miękini (gmina Krzeszowice) odbędzie się impreza charytatywna pod nazwą Bieganie po wulkanie – OSP Miękinia i przyjaciele dla Kacperka.

Cały dochód uzyskany z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie 3 – letniego Kacperka.

Kacper Łabuzek to 3-letni chłopiec, który charakteryzuje się ogromną siłą, wolą walki, chęcią do życia i który już od jakiegoś czasu zmaga się z nowotworem złośliwym. Cena za ratowanie jego życia i zdrowia została określona na 1.000.000 zł a to dopiero początek walki o jego przyszłość.

Nowotwór Neuroblastoma – Ganglioneuroblastomia, to trzy słowa, które rodzicom Kacperka spędzają sen z powiek, brzmi to jak wyrok, jednak nie dla Kacperka i nie dla Nas!

22 kwietnia 2018r. walczymy! Walczymy w biegu charytatywnym organizowanym przez OSP w Miękini.  

Zapisy i regulamin biegu dostępne są na stronie internetowej https://b4sportonline.pl/Bieganie_po_Wulkanie__OSP_Miekinia_i_Przyjaciele_dla_Kacperka

Walczymy także podczas imprezy której oficjalne otwarcie nastąpi o godzinie 10:15 na boisku sportowym w Miękini (okolice stawu w starym kamieniołomie). Tego dnia dostępne będą liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.
Poza bogatym zapleczem gastronomicznym oferujemy: zabawy animacyjne ze sprzętem strażackim, przejażdżki konne, malowanie twarzy, kiermasz i licytację przeróżnych fantów podarowanych przez darczyńców na rzecz Kacperka.
Jednak to nie wszystko, na dużej scenie wystąpią artyści: Karolina Kramarz, SięZobaczy, WILDSTRIE, EVEN FLOW, HATBREAKERS a gwiazdą wieczoru będzie zespół BACIARY, który wystąpi o godzinie 19:00
Pragniemy aby 22 kwietnia bohaterem Kacperka mógł zostać każdy uczestnik wydarzenia, dlatego od godziny 14:00 będzie można nabyć cegiełkę wsparcia w cenie 20 zł, która uprawnia do wejścia na teren imprezy (dzieci wstęp wolny)
Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć zamierzony cel!