GKS „Świt” podtrzymuje świąteczną tradycję

15 grudnia w restauracji Warszawianka odbyło się uroczyste 25. Spotkanie Opłatkowe, organizowane przez GKS „Świt” Krzeszowice. Na spotkaniu panowała niezwykle miła, sympatyczna atmosfera, którą współtworzyło wielu dostojnych gości.

Wydarzenie zaszczycili swoją obecnością między innymi reprezentanci władz gminy Krzeszowice, w tym burmistrz Wacław Gregorczyk i jego zastępca Witold Kulczycki, proboszcz parafii św. Marcina z Tours Bogdan Sarniak, który poświęcił opłatki oraz oczywiście piłkarze, na czele z byłym reprezentantem Polski Piotrem Brożkiem. W trakcie uroczystości goście składali sobie życzenia, także w tematyce czysto sportowej. Jednym z życzeń jest adaptacja boiska treningowego.

Podczas spotkania doszło również do wręczenia specjalnej klubowej nagrody. 17-letni bramkarz Igor Kurdziel otrzymał z rąk prezesa klubu-Stanisława Molika nagrodę dla najlepszego młodzieżowca 2023 roku. W minionym roku laureat nagrody wielokrotnie zachwycał kibiców swoimi interwencjami, determinacją i zaangażowaniem.

Bartek Pierzchała

uczeń LO w Krzeszowicach

….