Informacja Organizatora o Konkursie Piosenki Wakacyjnej

Na ogłoszony przez Szkołę Podstawową im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nawojowej Górze Konkurs Piosenki Wakacyjnej wpłynęły tylko dwa zgłoszenia. W związku z tak małą liczbą nadesłanych piosenek, konkurs nie mógł zostać przeprowadzony w założonej formie.

Organizatorzy dziękują uczniom, którzy przysłali utwory. Postanowiono przekazać je do odsłuchania osobom, które miały zasiąść w Jury Konkursu, a byli to: Marta Smutek – pracownik Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach, z wykształcenia teatrolog, absolwentka Szkoły Muzycznej, wokalistka oraz Kucior, czyli Damian Kuciński – pochodzący z Krzeszowic artysta muzyk, którego kolejna płyta pt. „Antysamotność” będzie miała premierę jesienią tego roku.

Obydwoje wyrazili pozytywne opinie na temat nadesłanych utworów i zaproponowali uhonorowanie zakładaną wcześniej formą konkursową, czyli opublikowaniem nagrań na stronie facebook.com/Magazynkrzeszowicki.

Gratulujemy zespołowi Sunshine w składzie Maja Pytel i Filip Gala oraz Wiktorii Żbik, za zaangażowanie oraz profesjonalne wykonanie  zgłoszonych piosenek. Nagrania zostaną upublicznione, a imienne podziękowania zostaną przekazane do szkół.

Swoją drogą… szkoda, że tak mało dzieci i młodzieży zechciało wziąć udział w wakacyjnym konkursie i to w czasie, kiedy coraz więcej ludzi śpiewa, a posiadane telefony komórkowe pozwalają na dokonanie dobrej jakości nagrań… Czyżby rozleniwienie i nuda brały w te wakacje górę? Oby okazało się, że nie! Tym bardziej dziękujemy Mai, Filipowi i Wiktorii  za poświęcony czas i zaangażowanie w nagrania oraz talentów!