KLUB SENIOR+ w Krzeszowicach

Od listopada 2015 roku Fundacja Kobieta w Regionie prowadziła przy ulicy Szkolnej w Krzeszowicach Ośrodek Integracji Seniorów i Młodzieży. Ten projekt, teraz pod nową nazwą Klub Senior+, będzie realizowany w tzw. Florianówce w budynku OSP w Krzeszowicach, przy ul. Floriana 1, w tych samych pomieszczeniach, gdzie mieści się Kopalnia Talentów.

Teraz dla krzeszowickich seniorów, w wyznaczone dni, będzie to również siedziba KLUBU SENIOR +. Pracownicy Fundacji są przekonani, że sąsiedztwo osiedli, łatwy dojazd dla osób spoza Krzeszowic (dworzec busów) spowoduje napływ nowych członków Klubu, którzy docenią tę inicjatywę i możliwość integracji z innymi mieszkańcami gminy.

Klub Senior+ będzie działał w:

WTORKI, od 11.00 do 15.00
ŚRODY, od 8.00 do 12.00
PIĄTKI, od 14.00 do 18.00

W środy od rana zaplanowano gimnastykę i zajęcia z zakresu „zdrowy kręgosłup”, wtorki to czas na spotkania ze specjalistami różnych dziedzin, prelekcje o podróżach i przede wszystkim swobodne spotkania przy kawie i prasie. W piątki organizatorzy rezerwują czas na warsztaty rękodzieła, spotkania kulinarne oraz – uwaga nowość! -FAJFY DLA SENIORÓW. O terminie pierwszej tanecznej zabawy poinformują już niedługo.
Niezależnie od ustalonych aktywności, seniorzy mogą w wyznaczonych godzinach przyjść do Klubu by pogawędzić ze znajomymi, poczytać bieżącą prasę, pograć w scrabble, poczytać książkę, wypić bezpłatnie kawę czy herbatę.

O wszystkich planach i szczegółach spotkań możecie Państwo przeczytać na bieżąco na profilu Klubu Senior+ na portalu Facebook: www.facebook.com/klubseniorplus oraz na stronie www.kobietawregionie.pl.

***
Projekt realizowany przez Fundację Kobieta w Regionie jest finansowany ze środków Gminy Krzeszowice oraz funduszy ministerialnych.