OTWARCIE PUNKTU POBRAŃ W NOWEJ GÓRZE – JUŻ OD 4 MAJA 2023

Zapraszamy do dodatkowego punktu pobrań materiału do badań laboratoryjnych Krzeszowickiego Centrum Zdrowia w budynku Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Nowej Górze ul. Krakowska 6.

W odpowiedzi na wniosek Przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa Publicznego, Statutów, Zdrowia i Polityki Społecznej oraz członka Rady Społecznej KCZ, radnego Leszka Kramarza, by ułatwić dostęp do świadczeń dla naszych Pacjentów, uruchamiamy od 4 maja dodatkowy punkt pobrań materiału do badań laboratoryjnych w budynku WOZ Nowa Góra.

Punkt będzie czynny w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 7:30 do 9:30.

Jednocześnie nadal, niezmiennie będzie funkcjonował wyremontowany ostatnio punkt pobrań w Krzeszowicach przy ul. Legionów Polskich 30.

W punkcie pobrań w Nowej Górze będzie można zrealizować zarówno badania zlecone przez wszystkich lekarzy Krzeszowickiego Centrum Zdrowia (zarówno lekarzy POZ jak i specjalistów), bez żadnej rejonizacji, jak również badania odpłatne.

Za badania odpłatne przyjmowana będzie płatność gotówkowa a także dostępny będzie terminal do płatności elektronicznych.

Mamy nadzieje, że przyjęte rozwiązanie ułatwi dostęp do badań dla naszych pacjentów, jednocześnie odciążając punkt pobrań w Krzeszowicach, w którym pomimo działających obecnie dwóch stanowisk pobrań czas oczekiwania na badanie z uwagi na dużą liczbę pacjentów czasami może się wydłużać.

W nowym punkcie pobrań będzie również można uzyskać elektroniczny kod umożliwiający dostęp do wyników badań na naszej platformie elektronicznej na www.kczkrzeszowice.pl.