Pożegnanie Lata w Krzeszowicach (fotoreportaż)

Finał Sceny Młodych Talentów, Festiwal Piwa, II zlot food trucków i oczywiście koncert discopolowego zespołu Long & Junior – tak w Krzeszowicach żegnaliśmy wakacje.

W weekend 2 i 3 września na Placu Targowym nie zabrakło dobrej muzyki. Na scenie mogliśmy wysłuchać występu m.in Macieja Kubatego, Damiana Wróbla, Karoliny Kramarz, zespołów Sie Zobaczy, Wild Stike i Sweet Molly.

Gwiazdą sobotniego wieczoru był działający przy Centrum Kultury i Sportu zespół Verso wraz z Teatrem Rozrywki. Ponadczasowe przeboje zespołu Abba rozgrzały publiczność przed późniejszą dyskoteką trwającą do późnych godzin nocnych.

W niedzielę prawdziwy tłum pod sceną czekał na występ discopolowego zespołu Long & Junior, by wspólnie z nimi tańczyć i śpiewać ich największe przeboje.

Miniony weekend był niewątpliwie także gradką dla miłośników piwa! Podczas dwóch dni Festiwalu panowie z Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych oraz z krakowskiej Strefy Piwa przygotowali mnóstwo atrakcji: pokazy warzenia piwa, degustacje piw domowych, panele dyskusyjne i konkursy.

I chociaż pogoda nie rozpieszczała, atmostefa na Placu Targowym przez cały czas trwania imprezy była naprawdę gorąca!