Razem na Śniadaniu Wielkanocnym

To już po raz kolejny podopieczni Stowarzyszenia „OTWÓRZMY PRZED NIMI ŻYCIE” mogli spotkać się przy wspólnym, wielkanocnym stole.

Było to możliwe dzięki wsparciu Wojewody Małopolskiego oraz Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Krakowie, która ufundowała świąteczne paczki z żywnością. Oprawę muzyczną zapewnił zaprzyjaźniony zespół SENIOR-BAND. W sobotnie popołudnie panowała jak zwykle miła i rodzinna atmosfera, o którą zawsze na tego typu spotkaniach zadbała prezes Stowarzyszenia Janina Lasoń. Uśmiechy na twarzach niepełnosprawnych podopiecznych, ich zadowolenie i udzielająca się wszystkim serdeczność, to jest nagroda, jaką można otrzymać, organizując podobne spotkania – twierdzi Pani Prezes i ma rację.

Gośćmi na „Śniadaniu Wielkanocnym”, które zorganizowano 15 kwietnia w restauracji Frykas byli:

Tadeusz Nabagło – członek Zarządu Rady Powiatu w Krakowie, Adam Godyń – wiceburmistrz gminy Krzeszowice, Kazimierz Stryczek – przewodniczący Rady Miejskiej w Krzeszowicach,  Aneta Solarz – dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzeszowicach, Justyna Kłeczek –specjalista ds. Promocji i Komunikacji KWC w Czatkowicach, Anna Gregorczyk,  Marian Lewicki – redaktor naczelny „Magazynu Krzeszowickiego”, Maciej Liburski – redaktor naczelny Magazynu „Znad Rudawy”, Janusz Blecharz – muzyk i kompozytor, Mariola Cichoń – Firma BACO, Ryszard Niemczyk – Kancelaria Doradztwa Podatkowego.

Zarząd Stowarzyszenia „OTWÓRZMY PRZED NIMI ŻYCIE” składa serdecznie podziękowania za wsparcie finansowe w realizacji projektu „Razem na śniadaniu Wielkanocnym”: Łukaszowi Kmicie – wojewodzie małopolskiemu, Szymonowi Strzelichowskiemu – prezesowi Małopolskiej Agencji Rozwojowi Regionalnego w Krakowie.