Wzruszające momenty w przedszkolu w Woli Filipowskiej

Styczeń w przedszkolu Samorządowym w Woli Filipowskiej był miesiącem pełen wzruszeń i emocji. Cały styczniowy tydzień do naszego przedszkola przybywali zaproszeni goście, by dzieci mogły zaprezentować przed nimi przygotowane występy artystyczne. To wszystko z okazji święta Dnia Babci i Dziadka.

Na tej ważnej dla nas uroczystości pojawili się prawie wszyscy zaproszeni.  Babcie i dziadkowie mogli podziwiać wielkie talenty aktorskie swoich wnuków, którzy prezentowali przedstawienia świąteczne oraz recytowali wiersze i śpiewali piosenki dla swoich zacnych gości. Był to wyjątkowy czas, bo odzwierciedlał prawdziwe uczucia oraz ogromne wzruszenie, na twarzach gości malował się uśmiech oraz często kręciła się łezka w oku.  Na zakończenie babcie i dziadkowie mogli usłyszeć  zaśpiewane przez dzieci ,,Sto lat’’ przygrywane przy dźwiękach akordeonu.  Po występach dzieci wręczyły upominki i zaprosiły gości na słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków! Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego – nie tylko w dniu ich święta!!

Również ważnym wydarzeniem, które odbyło się  w ostatnim czasie  w przedszkolu było uroczyste rozdanie dyplomów dzieciom, które brały udział w  akcji zbierania zakrętek na rzecz fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach. Akcja miała na celu nie tylko wsparcie osób niepełnosprawnych, jak również  kształtowanie postaw proekologicznych. Wszystkim dzieciom gratulujemy zaangażowania i dziękujemy za niezliczone kilogramy dobra!

Info przedszkole