„Kawa z ….”

Serdecznie zapraszamy na nowy cykl bezpośrednich spotkań z mieszkańcami gminy Krzeszowice. Projekt „Kawa z ….” startuje w środę, 11 października o godz. 17:00 w kawiarni Czarna Kavka przy ul. Daszyńskiego 1.


Na pierwszy rzut zaprosiliśmy Katarzynę Tkaczyk, mieszkankę Krzeszowic z wykształcenia kulturoznawczyni, z zawodu…  twórczyni treści i światów.  Odpowiadała za tekstową i fabularną stronę gry mobilnej „Battlerise: Kingdom of Champions”. Obecnie na stałe współpracuje z wydawnictwem Nowa Baśń, z którym wydała już dwie książki,  oraz z wydawnictwem planszówkowym Galakta. Debiutowała w 2020 roku na Węgrzech, wydając łącznie pięć opowiadań, a w Polsce książką fantasy „Iskra”, wydaną w 2021 roku. Jej najnowsza powieść to gra paragrafowa „Akademia Ransmoor”.

Prywatnie miłośniczka dobrych książek, ciekawych gier, herbaty i kotów. Nie pogardzi dobrym memem.

Porozmawiamy o tym czy można żyć z pisania? Jak wygląda droga na księgarskie półki? Co to jest copywriting? Jak wygląda praca w game-devie? Porozmawiamy o współczesnych grach komputerowych oraz o tym, jak ta branża się rozwija? Nie zabraknie też pytań o gminę Krzeszowice!

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich mieszkańców.
Organizator: Stowarzyszenie Rzetelna Gmina Krzeszowice