Most w remoncie, zmiana organizacji ruchu

Na ponad trzy tygodnie Zarząd Dróg Powiatu Krakowskiego, w poniedziałek 22 października, zamknął most w ciągu ulicy Grunwaldzkiej w Krzeszowicach. Obiekt ma przejść gruntowny remont. Mieszkańcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

W poniedziałek, 22 października, w związku z remontem, zamknięto most w ciągu ulicy Grunwaldzkiej w Krzeszowicach. Kierowcy muszą dostosować się do zmian w organizacji ruchu. Objazd do Drogi Krajowej poprowadzi przez ulicę Parkową, Nową Wieś i Szpitalną. Most ma być zamknięty do 15 listopada. W ramach inwestycji przewidziano wymianę nawierzchni oraz barierek. Wykonawca zabezpieczy też elementy nośne i konstrukcyjne obiektu. Remont to koszt 380 tysięcy złotych, 190 tysięcy wyłoży powiat krakowski, pozostałe 190 tysięcy Skarb Państwa.

 

Poniżej informacja ze strony Zarządu Dróg Powiatu Krakowskiego.

Zarząd Dróg Powiatu Krakowskiego informuje, że: 
od 22.10.2018 r. od godz. 6:30 do 15.11.2018 r. w celu wykonania pilnego remontu obiektu mostowego zostanie zamknięty most w Krzeszowicach w ciągu ul. Grunwaldzkiej (droga powiatowa 1076K).

Trasa objazdu będzie prowadziła przez: 
zamknięty most – ul. Parkowa – ul. Nowa Wieś – ul. Szpitalna – ul. Tadeusza Kościuszki (DK79) – ul. Daszyńskiego – Rondo Jana Pawła II – ul. Ogrodowa – zamknięty most.

Mapę trasy objazdu przedstawiono na załączonym schemacie.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy i jednocześnie prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.