Spotkanie Opłatkowe os. Centrum

W niedzielę 8 stycznia w Pałacu Vauxhall odbyło się Spotkanie Opłatkowe mieszkańców osiedla Centrum. Gospodarzem tegorocznej imprezy była przewodnicząca Małgorzata Podoba wraz z Zarządem Osiedla: Agatą Kulczycką, Beatą Matysik i Aleksandrą Feluś.

Z zaproszenia organizatorów skorzystali ksiądz Janusz Pasternak, burmistrz Wacław Gregorczyk i wiceburmistrz Witold Kulczycki. Dla uczestników, mieszkańców osiedla możliwość spotkania z przedstawicielami władz, jest okazją do poznania planów inwestycyjnych dotyczących całej Gminy, ale przede wszystkim przestrzeni, w której funkcjonują. Najbardziej interesujące były informacje dotyczące planów odtwarzania funkcji uzdrowiskowej Krzeszowic, o których mówili zarówno burmistrz, jak i jego zastępca.

Jako że impreza odbywała się na początku stycznia, to nie zabrakło też akcentów świąteczno-noworocznych. Było wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie pianina, na którym grał muzyk i kompozytor Janusz Blecharz. Podzielono się też opłatkiem a przy obficie zastawionych stołach, toczyły się rozmowy o dzieciach, wnukach, o świecie…Po prostu o życiu.

Zarząd i przewodniczącą w organizacji spotkania wspierały Panie: Elżbieta Kwaśniewska i Helena Szlachta. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli organizację spotkania. A byli to: Sklep Al. Capone, Restauracja Frykas, Centrum Kultury i Sportu, Pizzernia Enzo, RED BOWLING CLUB, Aga koktajl-bar, Cukiernia Melba, CORLEONE CHEMMARK, Zielony Rynek, Jarzyniak u Darka, Sklep Rybny i Piekarnia Pawlak.