U Zośki na imieninach – majówkowy konkurs na najciekawsze wideo

Ze względu na panującą sytuację, Centrum Kultury i Sportu musiało odwołać coroczne święto naszego miasta – Majówkę Hrabiny Zofii.

Ale pomimo tego, że w tym roku nie spotkamy się na krzeszowickim Rynku, CKiS zaprasza do udziału w konkursie – „U Zośki na imieninach”.

Zachęcamy mieszkańców do wysyłania krótkich filmików (maksymalnie 3-minutowych), nagranych podczas ostatnich 11 edycji wydarzenia Majówka Hrabiny Zofii, na których uchwycone są niebanalne momenty, niecodzienne sytuacje, wzruszające majówkowe chwile.

Nie chodzi o perfekcyjnie zmontowane kadry, ale autentyczne, ciekawe ujęcia zarejestrowane okiem kamery.

Termin nadsyłania filmów to 20 maja. Najpóźniej 22 maja wszystkie przesłane filmy zostaną umieszczone na profilu CKiS na portalu Facebook, gdzie Wy, za pomocą polubień, zdecydujecie, który film wygra!

Głosowanie potrwa do 25 maja do godziny 9.00.

Do 26 maja poznamy laureatów.

Nagroda dla zwycięzcy głosowania na Facebooku to 200 zł.

Organizatorzy przyznają także nagrodę jury (pracownicy merytoryczni Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach) w wysokości 300 zł.

 

Nagrania w formatach mp4, 3gp, mov lub avi (maksymalnie 300MB) należy przesłać na adres mailowy a.szczuka@ckiskrzeszowice.pl – najlepiej za pośrednictwem platform do przesyłania dużych plików takich jak np. WeTransfer.

Regulamin i karta zgłoszeniowa: https://ckiskrzeszowice.pl/kultura/item/350-u-zoski-na-imieninach-majowkowy-konkurs-na-najciekawsze-wideo