W Dniu Inwalidy

Przy okazji Międzynarodowego Dnia Inwalidy w restauracji Frykas spotkali się członkowie Rejonowego Oddziału Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Krzeszowicach.

Wśród zaproszonych gości byli między innymi: wiceprzewodniczący władz okręgowych PZE,RiI Stanisław Sowa, wiceburmistrz Krzeszowic Adam Godyń, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Henryk Woszczyna, przewodnicząca Miejskiej Rady Seniorów Helena Latawiec, Aneta Solarz, dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzeszowicach oraz prezes Banku Spółdzielczego w Krzeszowicach Łukasz Koryczan. Krzeszowicki Oddział Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów od lat organizuje dla swoich członków różnego rodzaju wsparcie, które pomaga im w codziennym życiu. Członkowie organizacji mogą skorzystać z pomocy rzeczowej, w postaci paczek z żywnością, ale również z organizacji wycieczek i innych atrakcji.

Podczas spotkania w restauracji Frykas, członkowie Oddziału mieli okazję nie tylko porozmawiać z przyjaciółmi i kolegami, ale również zrelaksować się i skorzystać z bogatego menu. Spotkanie krzeszowickich emerytów i rencistów w restauracji Frykas było nie tylko okazją do świętowania i wspólnego spędzenia czasu, ale również wyrazem uznania dla ich pracy i trudu, które wnieśli dla dobra lokalnej społeczności. Dzięki organizacji takich wydarzeń, Oddział ZERiI pomaga swoim członkom poczuć się docenionymi w trudnych chwilach życia.