WYNIKI KONKURSU ,,SYMBOLICZNA PALMA WIEKANOCNA”

Celem konkursu skierowanego do dzieci w wieku od 2,5 –13 lat z Rudna i dla przedszkolaków z Publicznego Punktu Przedszkolnego w Rudnie było podtrzymanie tradycji wśród społeczności lokalnej w szczególnych okolicznościach związanych z sytuacją epidemiologiczną rozwojem koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującym zachorowania na COVID-19

Do konkursu zostało zgłoszonych 8 palm wykonanych przez 9 uczestników, które zostały ocenione przez komisję w składzie: Ewa Lis – członek Rady Sołeckiej wsi Rudno, Jolanta Jabłońska –zielarka fitoterapeutka oraz Mariusz Tomczyk – dyrektor Szkoły Podstawowej i Publicznego Punktu Przedszkolnego w Rudnie. Komisja większością głosów stwierdziła, że nie będzie przyznawać zwycięskich miejsc ani wyróżnień. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zasługują na uznanie i wyróżnienie.

Wykonane prace są na zbliżonym poziomie, zachwycają naturalną wiosenną kolorystyką i użyciem tradycyjnych materiałów. Najwyżej  komisja oceniła sam fakt udziału w konkursie i zaangażowanie dzieci i ich rodzin pomimo tak trudnego czasu.

Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Rudno.

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW !

sdr