Zaproszenie na warsztaty wokalne

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez Stowarzyszenie z Tenczynka   Międzynarodowych Warsztatach Wokalnych ŚPIEWANIE BEZ GRANIC  w ramach III MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU I EILIMINACJI WOKALNYCH IM. MONIKI SWAROWSKIEJ -WALAWSKIEJ ŚPIEWANIE BEZ GRANIC, które odbędą się w dniach 13-23 lipca 2023.

Warsztaty, zostaną poprzedzone III Międzynarodowym Konkursem Wokalnym im. Moniki Swarowskiej – Walawskiej. Pierwsze 4 dni warsztatów to część integracyjna wydarzenia z warsztatami plenerowymi w Chochołowie nieopodal term Chochołowskich więc jest to świetna okazja na relaks połączony z aktywnym wypoczynkiem i warsztatami śpiewu  DLA KAŻDEGO ! Potem wracamy do Krzeszowic gdzie wspólnie zaśpiewamy podczas koncertów m.in. na Zamku Tenczyn, Rabsztyn czy w Klasztorze w Czernej!

Nie zabraknie wybitnych artystów, takich jak Arnold Rutkowski, Kjetil Aamann, Roma Owsińska, Agata Kobierska, Jacek Ozimkowski, Piotr Kusiewicz, Monika Świostek, Katarzyna Haras, Krzysztof Aureliusz Łuczyński, Julia Fercho, Edyta Piasecka, Oksana Myronchuk, Ole Jørgen Kristiansen, Jadwiga Postrożna, Natalia Hydz, Małgorzata Langer – Król oraz Maksymilian Żelazny.

Zawsze możesz dołączyć do naszego zespołu wokalnego na stałę, w sprawie szczegółów kontakt poniżej:

DOŁĄCZ DO NAS – monikavocalfestival2023@gmail.com; tel.888797929 ”