DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU W TENCZYNKU

To był wyjątkowy dzień w Przedszkolu Samorządowym w Tenczynku. Przedszkolaki w kolorowych koszulkach, z uśmiechem na twarzy przybyły 1 czerwca w progi przedszkolne, by świętować Dzień Dziecka.

Choć rano troszkę popadało to, gdy dzieci wyszły na podwórko, przywitało je słońce. Piknik zorganizowało na terenie ogrodu przedszkolnego. Na dzieci czekało wiele atrakcji. Warsztaty „Mały Ratownik” poprowadzone przez ratownika medycznego i Firmę Ochroniarską Wącławski Grupa Jaguar, w których każde dziecko otrzymało znaczek z małym ratownikiem jaguarkiem. Zajęcia rowerowe związane z bezpieczeństwem na drodze prowadzone przez Straż Miejską w Krzeszowicach. Zabawy i zawody sportowo-rekreacyjne prowadzone przez p. Grzegorza z Akademii Piłkarskiej „Mam Talent”. Malowanie twarzy przez panie z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzeszowicach. Warsztaty artystyczno-plastyczne i taneczne, które zorganizowały nauczycielki przedszkola.

Na koniec wszystkie przedszkolaki otrzymały pyszne lody z Cukierni Melba w Krzeszowicach, które wraz ze słodkim i owocowym poczęstunkiem zasponsorowali dzieciom rodzice. Piknik był elementem realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Przedszkola w Tenczynku „Tęcza Marzeń” projektu pt. „W małym sercu Polska” i dofinansowany przez Gminę Krzeszowice. Radość dzieci bezcenna. Dyrektor przedszkola dziękuje wszystkim Partnerom, którzy wsparli tę inicjatywę.