Głosujmy na Roksanę

Roksana Molendys z Ostrężnicy jest oficjalną półfinalistką Miss Małopolski. Głosy naszych czytelników mogą jej pomóc w wejściu do finału konkursu.

Poznaliśmy tegoroczne uczestniczki konkursu Miss Małopolski odbywającego się w ramach ogólnopolskiego narodowego konkursu piękności Miss Polski. O tytuł Miss Małopolski ubiega się 86 kandydatek z roczników 1993-2001. Pod koniec czerwca na kandydatki czekają nagrania w studio fotograficznym na terenie Krakowa. Nagrane prezentacje wideo oraz zdjęcia zostaną przedstawione jury, które na ich podstawie wyłoni finalistki wrześniowej gali finałowej.

Oprócz tradycyjnego głosowania jury, kandydatki mogą uzyskać awans przez trwające głosowanie. Szczegóły głosowania można zobaczyć na koncie konkursu na portalu Facebook lub na stronie http://missmalopolski.pl/glosowanie-sms/. Dzięki temu głosowaniu po 2 kandydatki w każdej z kategorii otrzymają bezpośredni awans do finału bez względu na decyzję jury.

Wśród uczestniczek jest wiele pięknych dziewcząt. My zachęcamy do głosowania na dziewczynę z naszej gminy, mieszkającą w Ostrężnicy Roksanę Molendys.

Poprosiliśmy Roksanę, aby powiedziała nam coś o sobie: Kilka słów o mnie, to jedno z najprostszych pytań jak mogłoby się wydawać, jednak wbrew pozorom najciężej jest na nie odpowiedzieć. Zaczynając od początku, nazywam się Roksana i w tym roku skończę 21 lat. Od dziecka mieszkam w Ostrężnicy. Jestem jedynaczką, ale warto zaznaczyć, że przy pierwszym wrażeniu, wyprzedzając wszelkie stereotypy, nie można tego po mnie poznać. Przez większość czasu jestem 100% introwertykiem, lubię się wyciszyć a spędzenie czasu w swoim towarzystwie to jedyne czego mi trzeba. Jednak jak każda kobieta, od czasu do czasu nie pogardzę byciem w centrum uwagi. Na codzień pracuję, jako ekspedientka w Piekarni Pawlak – w Krakowie, jest to dopiero początek mojego życia zawodowego. Myślę, że konkurs pozwoli mi na odkrycie jeszcze większych możliwości i pomoże zdobyć odwagę aby wyjść z dotychczas znanej strefy komfortu w moim życiu. Przecież każdy z nas marzy o poszerzaniu horyzontów, prawda? Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski, ponieważ chciałam spróbować swoich sił oraz, co za tym idzie spełnić jedno ze swoich marzeń. Udział w tym wydarzeniu, to dla mnie ogromny krok, aby zmienić swoją codzienność. Każdy etap konkursu to przepiękna przygoda, która zostanie w mojej pamięci do końca życia. Większość osób słysząc słowo „Miss” kojarzy je tylko z kimś o ładnym wyglądzie, mam nadzieję ze wkrótce takie myślenie odejdzie w zapomnienie. Z mojej perspektywy jest to coś więcej. XXI wiek otworzył przed kobietami coraz więcej możliwości, a także wyzwań, którym muszą podołać. Żeby to zrobić oprócz wyglądu, potrzeba niezwykłej charyzmy, inteligencji a także odwagi, aby mierzyć się z wszystkimi trudnościami, które można napotkać na swojej drodze.