Komediowa Fotografia Dzikiej Przyrody

9 czerwca w galerii sztuki „Kamienny Kwiatek” w Nawojowej Górze odbył się wernisaż tegorocznej edycji wystawy Komediowej Fotografii Dzikiej Przyrody! Na ekspozycji prezentowane są prace 41 tegorocznych finalistów brytyjskiego konkursu Comedy Wildlife Photography Awards.

„Kamienny Kwiatek” jest jedyną w Polsce galerią, która prezentuje te zdjęcia na swoich ścianach.

Wpadajcie – uśmiechy gwarantowane. Wstęp, oczywiście, wolny.

Wystawę można oglądać od 10 do 30 czerwca codziennie (z wyjątkiem piątków!) od 15:00 do 19:00. Możliwe jest również zwiedzanie w innych godzinach, ale po wcześniejszej rezerwacji

telefon: 608 37 38 07.

______________

Międzynarodowy konkurs „Comedy Wildlife Photography Awards”, organizowany jest przez brytyjską organizację Comedy Wildlife Photography Awards Limited od 2015 roku.

Na konkurs profesjonalni fotografowie z całego świata nadsyłają zabawne zdjęcia dzikiej przyrody, a organizatorzy konkursu wybierają i nagradzają zwycięzców. Następnie wystawa składająca z nagrodzonych i wyróżnionych prac prezentowana jest w galeriach – i tak była zaprezentowana w miastach Holandii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. W 2020 roku zaprezentowana została po raz pierwszy w Polsce – w Nawojowej Górze w galerii „Kamienny Kwiatek”!

Wystawa powstała dzięki wsparciu finansowemu gminy Krzeszowice. Dziękujemy!
Partnerem wystawy / konkursu jest Born Free Foundation.
Przyjacielem galerii od lat są Kopalnie Porfiru i Diabazu Sp. z o.o. Dziękujemy!

Kamienny Kwiatek – galeria sztuki w Nawojowej Górze

Gwoździec 35, 32-065 Krzeszowice