Koncert Noworoczny „Taneczna muzyka świata”

11 stycznia 2019 roku w piątek o godz. 19.00 zapraszamy do Szkoły Muzycznej w Krzeszowicach na Koncert Noworoczny „Taneczna muzyka świata” w wykonaniu Małopolskiej Orkiestry Kameralnej pod kierunkiem dyrygenta – Joanny Natalii Ślusarczyk.

W programie koncertu usłyszymy wirujące walce, etniczne tańce ludowe, bałkańskie rytmy, żarliwe tanga, najpiękniejsze tematy muzyki filmowej, a także swingowe standardy i taneczne melodie różnych zakątków świata.

Joanna Natalia Ślusarczyk jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Krzeszowicach. Ukończyła w wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Krakowie oraz Akademię Muzyczną w Katowicach. Poza licznymi występami w Polsce ma w swoim dorobku również koncerty w Stanach Zjednoczonych, Rosji, Izraelu, Norwegii, Islandii, Wielkiej Brytanii, Francji i na Ukrainie. Finalistka trzech edycji Międzynarodowych Mistrzowskich Kursów Dyrygenckich. Jest założycielem, dyrygentem i kierownikiem artystycznym Małopolskiej Orkiestry Kameralnej.

Jako dyrygent prowadziła koncerty między innymi z International Symphony Orchestra ICM w Wielkiej Brytanii, z Orkiestrą Filharmonii Krakowskiej, Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Śląskiej, Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej, Royal Symphony Orchestra, Orkiestrą Les Femmes, Cracow Youth Chamber Orchestra oraz Orkiestrą Symfoniczną Akademii Muzycznej i Orkiestrą Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Za osiągnięcia artystyczne uhonorowana między innymi Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa oraz Małopolskiej Fundacji Stypendialnej Sapere Auso.

Bilety w cenie 45 zł do nabycia w biurze Galerii w Pałacu Vauxhall.

Rezerwacje: tel. 571 401 051

Organizator koncertu: Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach.