Roksana Molendys finalistką Miss Małopolski 2020

Gala Finałowa, podczas której mieszkająca w Ostrężnicy Roksana Molendys będzie walczyła o tytuł najpiękniejszej Małopolanki odbędzie się 2 października o godzinie 19:00 w HOTELU SWING w Krakowie.

Forma, w jakiej Gala będzie się odbywała będzie zależna od koloru strefy obowiązującej w Krakowie związanej z Pandemią. W przypadku czerwonej finał odbędzie się bez publiczności i kibicować będzie można tylko przed monitorami laptopów czy ekranami telefonów, w przypadku żółtej będzie to max 1 osoba towarzysząca każdej z kandydatek, a jeśli wszystko wróci do normy, w dystrybucji będzie pula biletów do 150 osób na całą publiczność! Już na dniach odbędzie się sesja zdjęciowa wszystkich Finalistek. Do ostatecznej rozgrywki decyzją 20 osobowego jury  spośród 130 półfinalistek  zakwalifikowało się tylko 30 dziewczyn w tym mieszkanka naszej gminy Roksana Molendys.

Przede mną ostatnia prosta, która wymaga dużo ciężkiej pracy i poświęcenia, ale jak to mówią „ciężka praca popłaca”,  mając takie ogromne  wsparcie ze strony rodziny, przyjaciół i wszystkich moich kibiców, wiem, że warto!

Chciałabym z całego serca podziękować KAŻDEJ OSOBIE, która wspiera mnie poprzez głosy, udostępnienia oraz ciepłe słowa, jesteście dla mnie ogromną motywacją!

Dzięki Wam jestem w obecnym miejscu i mogę spełniać swoje marzenia. 

Trzymajcie mocno kciuki za finał! – Mówi Roksana.

Zapraszam również na moją stronę, która poświęcona jest mojej drodze w konkursie, gdzie na bieżąco udostępniam wszystkie informacje dotyczące przygotowań https://www.facebook.com/Roksana-Molendys-Finalistka-Miss-Ma%C5%82opolski-2020-102543471381627

GOŚĆMI SPECJALNYMI podczas gali będą: Magdalena Kasiborska- Miss Polski 2019 oraz Magdalena Michalska – Miss Polski Nastolatek 2019. Galę finałową najbardziej prestiżowego i najważniejszego konkursu piękności w woj. Małopolskim poprowadzi wyjątkowa i piękna Kamila Świerc – Miss Polski 2017.