Sukces Ady Gieruli

I miejsce w etapie wojewódzkim 63 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Adrianny Gieruli uczennicy Liceum Ogólnokształcącego w Krzeszowicach.

Adrianna Gierula jest tegoroczną maturzystką w Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Krzeszowicach. Pasjonuje się muzyką, a w szczególności śpiewem. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fletu, gra także na gitarze i fortepianie. Przez wiele lat brała udział w zajęciach kształcących emisję głosu pod okiem śpiewającej aktorki Anny Dijuk. Wielokrotnie z sukcesem startowała w lokalnych konkursach.  W 2017r wzięła udział w 62 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w kategorii „poezja śpiewana”, gdzie zdobyła wyróżnienie na etapie wojewódzkim. W tym samym konkursie w 2018r otrzymała I nagrodę, tym samym uzyskując kwalifikację do przeglądu finałowego, który odbędzie się w czerwcu, we Włocławku.

Od sierpnia 2017r współtworzy trio muzyczne Się Zobaczy. Aktualnie kończy swoje pierwsze, profesjonalne, studyjne nagrania, które rozpoczęła w listopadzie zeszłego roku. Materiał stanowić będzie 5 piosenek autorskich oraz 3 covery. We wspomnianym projekcie muzycznym jest współtwórcą muzyki i aranżacji. Z pewnością można powiedzieć, że Adę cechuje wyjątkowa dojrzałość artystyczna, profesjonalizm i bogaty warsztat.