„Zabiegaj o historię – II Bieg Tenczyński”

Lubisz biegać? Przebiegniesz 4 lub 7 km? Sprawdź swoją formę po długiej zimie! 15 kwietnia o 9.30 widzimy się przed szkołą w Tenczynku! „Zabiegaj o historię – II Bieg Tenczyński”, to propozycja dla wszystkich amatorów biegania oraz sympatyków ruchu na świeżym powietrzu.

Mamy przyjemność, ponownie, zorganizować dla Was wiosenną przebieżkę z atrakcjami. Niech Was nie wystraszy huk z armaty na start! – w wydarzeniu weźmie udział grupa rekonstruktorów ze Stowarzyszenia Leo Corde z Bytomia, co będzie dla Was żywą lekcją historii. Na mecie zapewniamy posiłek regeneracyjny, a dla uzupełnienia minerałów – napoje izotoniczne. Obolałych wymasuje fizjoterapeuta. Dla zabawy oraz utrwalenia dla potomnych zmęczonych, ale szczęśliwych twarzy – zamówiliśmy Fotobudkę, więc zabierzcie ze sobą przyjaciół. Znaczek biegowy już czeka gotowy, do swej kolekcji warto go zdobyć. Szczęściarze wylosują atrakcyjne nagrody, a dla najlepszych, którzy przybiegną pierwsi – oprócz medali – historyczna niespodzianka. Oczywiście to nie koniec atrakcji. Szczegółów szukajcie na https://elektronicznezapisy.pl/event/2054.html – tam zamieściliśmy wszystkie najważniejsze wiadomości oraz regulamin biegu.

Serdecznie zapraszamy!

P.S.

Niech Was nie zdziwi, że organizatorem „II Biegu Tęczyńskiego” jest Stowarzyszenie Nasz Tenczynek – działamy pod nową nazwą, ponieważ pod koniec ubiegłego roku nastąpiło przekształcenie Stowarzyszenia „Dla szkoły w Tenczynku” w w/w Stowarzyszenie, ale o szkole nie zapominamy. Wszak w 2018 roku czeka nas 200-lecie tenczyńskiej szkoły.